Zveřejnili jsme výsledky 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2024/2025

Cukrářská výrobna

Oznamujeme zájemcům o vánoční čajové pečivo, že objednávky přijímáme osobně v Duhové cukrárně vždy ve čtvrtek od 10,00 do 14,00 hod. do konce listopadu 2023; případně do naplnění kapacity školního cukrářského pracoviště.

Objednávky prostřednictvím telefonu, mailu nejsou možné.

Cena čajového pečiva 540,- Kč /kg, záloha při objednávce 250,- Kč v hotovosti.

 

Vedení školy oznamuje, že v říjnu otevíráme prodejnu Duhové zákusky s cukrářskými výrobky našich žáků. Zkušební provoz bude zahájen 7. 10. 2021 a zákusky se budou prodávat vždy ve čtvrtek od 10.00 do 14.00 hodin.

Prodejna má vlastní vchod z ul. Štursova (nalevo od hlavního vchodu do budovy školy).

Těšíme se na Vás, doufáme, že Vám bude chutnat, podpoříte naše žáky a odnesete si plné krabice dobrot za nízké ceny.

 

Připadá vám život hořký? Pak si jej přijďte osladit do naší cukrářské výrobny. Radegast sice nedostanete (protože život není zas tak hořký - bohudík), ale věnečky, větrníčky, medovník, svatební koláčky, dorty a další sladké dobroty rozhodně ano! Naši budoucí cukráři pod vedením zkušených učitelek odborného výcviku dělají vše proto, abyste si pochutnali. Krémy děláme poctivé, mouku máme kvalitní a vybavení výrobny je úplně nové!

A jak do naší cukrářské výrobny trefíte? Celým přízemím budovy školy se line vůně čerstvě napečených zákusků, takže můžete jít po čuchu. A kdybyste přeci jen bloudili, zeptejte se kohokoliv ve škole - bude určitě vědět. :)

 

Přijďte se přesvědčit, jak jsme šikovní - těšíme se na vás!