Vyhlásili jsme 2. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2024/2025

Junior hair show

03.05.2019

Naši budoucí kadeřníci zabodovali na prestižní akci Junior Hair Show, která se konala 14. dubna 2019 v hotelu Hilton v Praze. Akce byla určena mladým talentovaným kadeřníkům středních odborných škol z celé České republiky. Cílem aktivity bylo především zatraktivnění kadeřnického řemesla. Iniciátorem projektu, který propojuje teorii s praxí, je Tomáš Kotlár – majitel Ateliéru Kotlár, který se mezi kadeřnickými špičkami pohybuje více než 20 let. Díky partnerství L´Oréal Professionel a za podpory Magistrátu hlavního města Prahy měli naši žáci možnost předvést své umění.

Galavečerem prováděla Mahulena Bočanová, v publiku nechyběly Alice Bendová, Tereza Pergnerová nebo Kristýna Janáčková. O doprovodný program se postarala skupina Holki a nadějná zpěvačka Eliška Rusková.
Akce byla super, naši žáci byli nesmírně šikovní, jejich představení bylo jedním slovem prostě SKVOSTNÉ. Děkujeme všem zúčastněným a rovněž učitelce odborného výcviku p. H. Kovářové, která žáky výborně připravila. :)

Doufáme, že příští rok se opět zúčastníme a omrkneme další kreativní výtvory talentovaných žáků a profesionálních týmů.


Více info na:
www.atelierkotlar.cz
www.super.cz/631656-po-narozeni-dcery-chtela-pergnerova-zdolat-jednu-dulezitou-metu-zustane-ale-jen-u-sneni

Galerie