Vyhlásili jsme 2. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2024/2025

Ponožkový Kypr

22.09.2021

Vzhledem ke covidové situaci jsme museli změnit termín stáže na Kypru, původně plánovaný říjnový výjezd se posunul na červen 2021. Nám to ale nevadilo, aspoň jsme zažili ještě větší vedro a docela silný vítr, proto si valná většina stážistů zakoupila barevné ponožky, aby jim vítr nenavál písek do tenisek. :)

Jak jsme se měli? Skvěle! Vyjelo 13 žáků různých oborů, 2 učitelky v rámci aktivity VET STA a nemohly chybět ani doprovodné kantorky, které se o nás vzorně staraly, někdy až moc. :)

Kuchaři a číšníci pracovali v jednom z největších hotelů Sun Hall, kadeřnice makaly jako o život v kadeřnickém salonu Blondie´s, poprvé vyjela i studentka oboru Aranžér, která si mákla v butiku Mondy.

Kromě praxe jsme si taky užívali teplého moře, výletů, nakupování. Nezapomněli jsme ani na oslavu narozenin naší paní učitelky Rity – dort byl vynikající…

Praxe i celá stáž byla opravdu super, těšíme se na další – chystáme se znovu na Kypr, ale taky do slovenských Košic a Prievidze.

 

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikací (sdělení) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.

Galerie