Zveřejnili jsme výsledky 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2024/2025

Euroučni v akci a Štursovka opět pomáhající

06.10.2020

V září 2020 se Štursovka opět zapojila do projektu Zasukované tkaničky, který je organizován spolkem vozíčkářů Trend.

Naši žáci jsou velmi šikovní, aktivně se podíleli na výše zmíněném projektu, vybírali peníze pro vozíčkáře. V letošním roce se zapojili i kadeřníci, kteří zkrášlovali naše spoluobčany, stříhali, česali, vytvářeli účesy.

Nezaháleli ani naši euroučni, připravili kyperský dezert, který všem moc chutnal. Prezentovali výsledky zahraničních stáží, bezpochyby byli inspirací nejen pro návštěvníky akce, ale i pro zájemce o studium na naší škole.

Doufáme, že se příští rok na Horním náměstí v Olomouci zase potkáme a budeme stejně úspěšní jako letos. :)


Všem děkujeme za účast a přejeme jenom samé šťastné dny.